O firmie

Jesteśmy wiodącą firmą w branży sprzętowo-transportowej w powiecie tomaszowskim. Naszą przygodę z pracami ziemnymi rozpoczęliśmy w 2003 roku. Od tego czasu nieustannie powiększamy i unowocześniamy swój park maszynowy.

Główny obszar naszego działania to powiat tomaszowski i ościenne, ale przy większych inwestycjach działamy na obszarze całego kraju.

Dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą co w połączeniu z dużym potencjałem transportowo-maszynowym pozwala nam na podejmowanie się nawet najbardziej ambitnych zadań.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i do przedsiębiorców. Nie lekceważymy żadnego zlecenia. Czy to budowa domku jednorodzinnego czy budowa dużej hali przemysłowej, do każdego z nich podchodzimy w sposób profesjonalny i sumienny.

Zdobyte doświadczenie, profesjonalizm oraz zaufanie którym obdarzyli nas nasi dotychczasowi klienci zmuszają nas do ciągłego rozwoju. W związku z czym kadra pracownicza nieustannie podnosi swoje kwalifikacje a park maszynowy jest stale rozbudowywany i unowocześniany.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.